ramki do obrazów

Baza wyszukanych haseł

Minarchistyczny serwis Krajowych Obrońców Podatników

Temat: Panele Lcd Zamiast Obrazow taka nietypowa dekoracja
mój brat wpadl na fajny pomysl i mi zlecil jego realizacje. otoz chce on powiesic sobie na scianach panele lcd, obudowane w ramki do obrazow. krotko mowiac ma to imitować zwykły obraz tudziez fotografie, ale chodzi o to, zeby co jakis czas obrazki sie zmienialy. w planach sa 3 takie "obrazy" sterowane jednym kompem - oczywiscie kazdy lcd ma wyswietlac inne zdjecie teraz zastanawiam sie, jak to wszystko zbudowac. - mysle ze wystarczy jakikolwiek komp z jedna karta agp ktora ma 2 wyjscia + karta pci z 1 wyjsciem - chyba sie tak da? - jaki program bedzie mogl wyswietlac 3...
Źródło: forum.purepc.pl/index.php?showtopic=194182Temat: Ramy i ramki do obrazów
Witam. Swoją przygodę z biznesem zacząłem niedawno. Nie mam jeszcze wielu znajomości, kontaktów, dlatego postanowiłem spróbować ich nawiązać na tym forum. Produkuję ramy i ramki do obrazów. Poszukuję odbiorców na swój towar. Wszystkich szczegółów, cen itd. mogę udzielic na pw. Jeżeli ktoś zna inne miejsca, gdzie mógłbym nawiązać w tej kwestii kontakty, to bylbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek informację. Pozdrawiam wszystkich czytających :)
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=3008


Temat: Zalety i wady moderowanego forum
Piotrze, spojrz na wypowiedzi Rygla, tak samo, jak na wypowiedzi Grubego. Te "postaci" nie sa przypadkowe. Rygiel to zwykly prowokator, a Gruby, to dezinformator. Reszta to ramki do obrazow. Powiem Ci w sekrecie, ze rozpraszasz sie niepotrzebnie, i przez to nigdy nie bedziesz w stanie zobaczyc tych ramek, ktore sa bardziej kunsztowne, anizeli same obrazy. Pozdrawiam serdecznie.
Źródło: mp.nethit.pl/viewtopic.php?t=805